KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16034213
nr 1603 4213
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Signerad, akvarell, Birger Jarlsgatan, bladets mått: 18x24 cm, yttermått inklusive ram: 26x34 cm
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:03:03
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström